Dzisiaj jest: 23 października 2018    |    Imieniny obchodzą: Marleny, Edwarda, Seweryna

SKO

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Świebodzinie chętnie oszczędzają w SKO. Nowe oblicze oszczędzania znalazło wielu zwolenników. Nie każdy jeszcze wie, że uczestnik SKO ma teraz zakładane indywidualne konto w banku, do którego otrzymuje dostęp internetowy. Serwis internetowy jest bezpieczny, prosty w obsłudze i atrakcyjny. Służy do przeglądania ile pieniędzy jest na koncie oraz daje możliwość zakładania skarbonek, by oszczędzać na wymarzone rzeczy, zdobywając przy tym cenne odznaki.

Założenie i prowadzenie konta jest bezpłatne, a wpłaty są oprocentowane.
Dzieci mogą samodzielnie wpłacać pieniądze do wychowawcy, z rodzicami w banku, a każdy członek rodziny SKO -owca może przelewać dowolne kwoty na jego indywidualne konto bankowe.

Uczeń chcący przystąpić do SKO dostarcza tylko zgłoszenie wypełnione przez rodziców, które otrzyma i oddaje u opiekuna SKO (klasa nr 12, budynek B).
Szczegóły można poznać na stronie –  www.pkobp.pl/sko lub u opiekuna SKO.

Opiekun SKO: Beata Gwozdowska

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie
strony internetowej naszej szkoły.

Przesłaniem naszej strony jest przedstawienie wszelkich
możliwych informacji dotyczących naszej placówki.

Jeśli macie Państwo jakieś uwagi co do działania
lub zawartości strony, a także chcielibyście
podzielić się swoimi uwagami, pomysłami
napiszcie na adres:

infopsp2 @ poczta.fm

Z góry dziękujemy za Państwa uwagi, pomysły lub opinie !!!

Administratorem i osobą odpowiedzialną

za szkolną stronę internetową jest

nauczycielka bibliotekarka - Bożena Czarnuszewicz

O nowych przepisach

• dostosowania zawartości stron witryny do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron tejże witryny; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika i odpowiednio wyświetlać stronę internetową, dostosowaną do indywidualnych potrzeb internauty,
  • tworzenia statystyk, które pomagają zebrać informacje, w jaki sposób użytkownicy witryny korzystają ze stron internetowych, co może umożliwić ulepszanie ich struktury i zawartości naszej witryny,
  • utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie się logować, poprzez wpisywanie loginu i hasła,
  • dostarczania użytkownikom treści reklamowych związanych z zawartością witryny i zainteresowaniem korzystających z witryny.

Rodzaje plików stosowane przez internetową witrynę psp2.swiebodzin.pl:

Mozilla Firefox

Google Chrome