Dzisiaj jest: 17 listopada 2018    |    Imieniny obchodzą: Waleria, Salomea, Grzegorz

SKO

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Świebodzinie chętnie oszczędzają w SKO. Nowe oblicze oszczędzania znalazło wielu zwolenników. Nie każdy jeszcze wie, że uczestnik SKO ma teraz zakładane indywidualne konto w banku, do którego otrzymuje dostęp internetowy. Serwis internetowy jest bezpieczny, prosty w obsłudze i atrakcyjny. Służy do przeglądania ile pieniędzy jest na koncie oraz daje możliwość zakładania skarbonek, by oszczędzać na wymarzone rzeczy, zdobywając przy tym cenne odznaki.

Założenie i prowadzenie konta jest bezpłatne, a wpłaty są oprocentowane.
Dzieci mogą samodzielnie wpłacać pieniądze do wychowawcy, z rodzicami w banku, a każdy członek rodziny SKO -owca może przelewać dowolne kwoty na jego indywidualne konto bankowe.

Uczeń chcący przystąpić do SKO dostarcza tylko zgłoszenie wypełnione przez rodziców, które otrzyma i oddaje u opiekuna SKO (klasa nr 12, budynek B).
Szczegóły można poznać na stronie –  www.pkobp.pl/sko lub u opiekuna SKO.

Opiekun SKO: Beata Gwozdowska