Dzisiaj jest: 17 listopada 2018    |    Imieniny obchodzą: Waleria, Salomea, Grzegorz

Pedagog dla rodziców

Szanowni Państwo!

Nazywam się Karolina Wachowska, od tego roku jestem pedagogiem szkolnym.

Mogą państwo oczekiwać ode mnie pomocy i wsparcia w rozwiązywaniu niepokojących Was  sytuacji, które mogą dotyczyć: rozpoznawania trudności w nauce bądź innych niepowodzeń szkolnych doświadczanych przez wasze dziecko; potrzeby udzielania dziecku pomocy psychologiczno-pedagogicznej; niepokojących zmian jakie zachodzą w jego zachowaniu; trudnych relacji Waszego dziecka z rówieśnikami, nauczycielami lub rodzeństwem, oraz każdej innej sprawy, która jest dla Państwa i Waszego dziecka bardzo ważna.

Nie należy wstydzić się korzystać z pomocy pedagoga. Ważne jest przecież dobro dziecka. Dbajmy razem o prawidłowy rozwój psychofizyczny i społeczny naszych dzieci, a będą one szczęśliwe. Zapewnijmy im poczucie bezpieczeństwa i możliwość optymalnego rozwoju przez naukę, zabawę oraz realizację ich marzeń. Wspólnie wzmacniajmy ich poczucie własnej wartości, a będziemy spokojni o ich przyszłość oraz dumni z ich efektów w nauce.

Zapraszam do mojego gabinetu znajdującego się w budynku A, pok. 16.

GODZINY PRACY

Poniedziałek: 09:00 - 15:00