Szkoła Podstawowa nr 2

im. Fryderyka Chopina w Świebodzinie

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Dzisiaj jest: 22 października 2018    |    Imieniny obchodzą: Halki, Filipa, Przybysława

Złota Księga

 

 

   W roku szkolnym 1971/1972 został opracowany i przyjęty System Wychowawczy Szkoły. Zgodnie z założeniami rozdziału "O nagrodach i karach" Rada Pedagogiczna szkoły na posiedzeniu z dnia 09 czerwca 1972 roku postanowiła wyróżnić uczniów klas VIII osiągających w całokształcie pracy szkolnej w roku szkolnym 1971/1972 wzorowe wyniki, wpisaniem ich nazwisk do "Złotej Księgi":

 

Mirosława Kudyba

 

Małgorzata Pawłowska

 

Zbigniew Wasilewski

 

 

 

Absolwenci kolejnych roczników wyróżnieni wpisem do "Złotej Księgi":

 

1973/1974

 

Zygmunt Apanowicz

 

Ewa Krukowska

 

Eugeniusz Łyszczyk

 

Ryszard Pawlak

 

 

 

 

1974/1975

 

Małgorzata Anyszko

 

Iwona Bilon

 

Dariusz Jujeczko

 

Alina Muszyńska

 

 

 

 

1975/1976

 

Ewa Jędrachowicz

 

Mariola Pietrzak

 

Iwona Siemion

 

Anna Wasilewska

 

 

 

 

1976/1977

 

Teresa Antropik

 

Ewa Apanowicz

 

Mariola Krumin

 

Beata Skoliniec

 

 

 

 

1977/1978

 

Elżbieta Dzwonkowska

 

Elżbieta Fedczyszyn

 

Marek Krzyżanowski

 

Beata Zielińska

 

 

 

 

1978/1979

 

Małgorzata Borkowska

 

Marek Chorążewicz

 

Robert Jankowski

 

Sławomir Jujeczko

 

Tomasz Kotwicki

 

Barbara Leśniewska

 

Teresa Urbanowicz

 


 

 

 

1979/1980

 

Jarosław Kobylak

 

Barbara Królik

 

Jolanta Okuniewska

 

Jacek Płaza

 

Małgorzata Spiller

 

 

 

 

1980/1981

 

Piotr Karwatka

 

Iwona Kmita

 

Joanna Myśliwiec

 

Mirosława Stępień

 

Jarosław Szóstka

 

Anna Tylman

 

 

 

 

1982/1983

 

Irena Drozdowska

 

Piotr Klincewicz

 

 

 

 

1983/1984

 

Barbara Pawłowicz

 

 

 

 

1985/1986

 

Wioletta Giemza

 

Jacek Lewkowicz

 

 

 

 

1986/1987

 

Janina Tyliszczak

 

 

 

 

1987/1988

 

Ewa Żołnierczyk

 

 

 

 

1988/1989

 

Krzysztof Myśliwiec

 

 

 

 

1989/1990

 

Ewa Drożdżyńska

 

Wiktor Kosmowski

 

 

 


 

 

1990/1991

 

 

Marcin Sergiew

 

 

 

 

1992/1993

 

Małgorzata Kortus

 

Agnieszka Kurzawska - Piszczek

 

Joanna Niecka

 

Agnieszka Walentynowicz

 

Marcin Wejdelek

 

 

 

 

1993/1994

 

Anna Rodobolska

 

Anna Sergiew

 

 

 

 

1994/1995

 

Bartosz Golik

 

Agnieszka Pietruszka

 

 

 

 

1995/1996

 

Ewa Ryś

 

 

 

 

1996/1997

 

Dawid Dziadkowski

 

Łukasz Dżumaga

 

Jacek Fiodorowicz

 

Ewelina Strzelec

 

Monika Wawszczyk

 

 

 

 

1997/1998

 

Wojciech Cielesz

 

Karolina Harunowicz

 

Alina Kurzawa

 

Dorota Łukaszewicz

 

Alicja Strykowska

 

 

 

 

1998/1999

 

Bartosz Przybylski

 

Marek Szostak

 

Paweł Westfalewicz

 

Łukasz Wieczorek

 

 

 


 

 

1999/2000

 

Absolwenci klas ósmych

 

Agnieszka Bławuciak

 

Marta Chowaniec

 

Alicja Czarniecka

 

Rafał Drewniak

 

Maciej Łotarewicz

 

Karolina Nikolin

 

Ewa Rybak

 

Hanna Śliwińska

 

Marcin Wiśniewski

 

 

 

Absolwenci klas szóstych

 

Joanna Dziemieszonek

 

Jagoda Frank

 

Joanna Narkiewicz

 

Damian Podhorodecki

 

Paweł Szarek

 

Aleksandra Śliwińska

 

 

2000/2001

 

 

Karina Bojko

 

Magdalena Giża

 

Adrian Jaroszewicz

 

Grzegorz Moneta

 

Weronika Szpilman

 

Małgorzata Śliwa

 

 

2001/2002

 

Maria Algierska

 

Tomasz Bartoszewski

 

Katarzyna Czarna

 

Dorota Dynaryńska

 

Ida Fojt

 

Jakub Karbowiak

 

Anna Kudlak

 

Urszula Łozowska

 

Małgorzata Nahajowska

 

Tomasz Narkiewicz

 

Piotr Piątek

 

Wojciech Półtorak

 

Marta Wieczorek

 

2002/2003

 

Karolina Cierzniecka

 

Malwina Dąbrowska

 

Katarzyna Halczuk

 

Katarzyna Michalska

 

Joanna Miecznikowska

 

Agnieszka Moneta

 

Marta Ogańska

 

Katarzyna Słowik

 

Maciej Sosnówka

 

Monika Stelmaszyk

 

Katarzyna Szumska

 

Adam Wieczorek

 

Krzysztof Zapolski

 

 

 

 

2003/2004

 

Natalia Bryza

 

Karolina Chełchowska

 

Kamila Harunowicz

 

Agata Jackiewicz

 

Małgorzata Kobylak

 

Natalia Kołodyńska

 

Daria Nikody

 

Cezary Olszewski

 

Radosław Sekuła

 

Maria Szumska

 

Wojciech Tatarynowicz

 

Anna Zdziennicka

 

 

 

 

2004/2005

 

Paweł Algierski

 

Monika Chojnacka

 

Anna Ciapcia

 

Aneta Gulbicka

 

Małgorzta Lach

 

Dagmara Palczak

 

Małgorzata Rytwińska

 

Mateusz Spis

 

Paweł Szaniewski

 

Marcin Włodarczyk

 

 

 

 

2005/2006

 

Przemysław Bryza

 

Paulina Ciechanowicz

 

Laura Górczewska

 

Wojciech Grabowski

 

Marcin Mikołajczak

 

Jakub Pędziński

 

Katarzyna Stanek

 

Remigiusz Turczyński

 

 

 

2006/2007

 

Aleksandra Czajkowska

 

Bartosz Duziak

 

Anna Lisowska

 

Magda Moneta

 

Tomasz Przybylski

 

Emilia Stachowiak

 

Michał Ziach

 

Aleksandra Zimna

 

 

2007/2008

 

Monika Baraniak

 

Monika Ciechanowicz

 

Agnieszka Kobylak

 

Andżelika Krajewska

 

Paweł Miecznikowski

 

Maciej Obara

 

Krzysztof Pędziński

 

Aleksandra Szczepańska

 

Kinga Taront

 

 

2008/2009

 

Marta Hoszman

 

Joanna Mikołajczak

 

Adam Pokora

 

Alina Słowikowska

 

 

 

2009/2010

 

Igor Fojt

 

Joanna Korytowska

 

Katarzyna Olszewska

 

Adrian Stępień

 

Oliwia Stępień

 

Andrzej Westfalewicz

 

Jakub Ziemiański

 


 

 

2010/2011

 

Gabriela Bartoszewska

Remigiusz Czechowski

Wiktoria Lebiotkowska

Alicja Oknińska

Wiktor Ostrowski

Julia Sawicka

Aleksandra Schabikowska

Angelika Ziach

 

2011/2012

 

Aleksandra Czekalińska

Jakub Dumanowski

Filip Kubacki

Michał Łączak

Edyta Teodorczyk

Wiktoria Walczak

 

2012/2013

 

Maja Adamczewska

Fabian Bem

Alicja Grochowina

Karolina Matusiak

Kamil Nowak

Wojciech Weksej

Oktawia Zarudzka

 

2013/2014

 

Natalia Aptacy

Teodor Czyż

Aneta Gruszeczka

Mateusz Kowalczyk

Jakub Podlipniak

Maksymilian Roj

 Miłosz Skubarczewski

Kamil Spychała

Marek Urbaniak

Paweł Urbaniak

 

2014/2015

 

Jonatan Błaszczuk

Justyna Bułach

 Krzysztof Fornal

Katarzyna Grzeczkowicz

Zuzanna Kubacka

Anna Łączak

Adam Naumiec

Agnieszka Sergiew

Jan Siemaszko

Zuzanna Tomczak

Kamila Wyrzykowska

 

2015/2016

 

Aleksandra Benderska

Wiktoria Ciechanowicz

Wiktoria Gaweł

Alicja Goler

Jagoda Korzeniowska

Martyna Oświecimska

Maria Stefanowska

Iga Stupkiewicz

Aleksandra Teodorczyk