Szkoła Podstawowa nr 2

im. Fryderyka Chopina w Świebodzinie

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Dzisiaj jest: 15 sierpnia 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan

Złota Księga - Złota Księga

 

 

1999/2000

 

Absolwenci klas ósmych

 

Agnieszka Bławuciak

 

Marta Chowaniec

 

Alicja Czarniecka

 

Rafał Drewniak

 

Maciej Łotarewicz

 

Karolina Nikolin

 

Ewa Rybak

 

Hanna Śliwińska

 

Marcin Wiśniewski

 

 

 

Absolwenci klas szóstych

 

Joanna Dziemieszonek

 

Jagoda Frank

 

Joanna Narkiewicz

 

Damian Podhorodecki

 

Paweł Szarek

 

Aleksandra Śliwińska

 

 

2000/2001

 

 

Karina Bojko

 

Magdalena Giża

 

Adrian Jaroszewicz

 

Grzegorz Moneta

 

Weronika Szpilman

 

Małgorzata Śliwa

 

 

2001/2002

 

Maria Algierska

 

Tomasz Bartoszewski

 

Katarzyna Czarna

 

Dorota Dynaryńska

 

Ida Fojt

 

Jakub Karbowiak

 

Anna Kudlak

 

Urszula Łozowska

 

Małgorzata Nahajowska

 

Tomasz Narkiewicz

 

Piotr Piątek

 

Wojciech Półtorak

 

Marta Wieczorek

 

2002/2003

 

Karolina Cierzniecka

 

Malwina Dąbrowska

 

Katarzyna Halczuk

 

Katarzyna Michalska

 

Joanna Miecznikowska

 

Agnieszka Moneta

 

Marta Ogańska

 

Katarzyna Słowik

 

Maciej Sosnówka

 

Monika Stelmaszyk

 

Katarzyna Szumska

 

Adam Wieczorek

 

Krzysztof Zapolski

 

 

 

 

2003/2004

 

Natalia Bryza

 

Karolina Chełchowska

 

Kamila Harunowicz

 

Agata Jackiewicz

 

Małgorzata Kobylak

 

Natalia Kołodyńska

 

Daria Nikody

 

Cezary Olszewski

 

Radosław Sekuła

 

Maria Szumska

 

Wojciech Tatarynowicz

 

Anna Zdziennicka

 

 

 

 

2004/2005

 

Paweł Algierski

 

Monika Chojnacka

 

Anna Ciapcia

 

Aneta Gulbicka

 

Małgorzta Lach

 

Dagmara Palczak

 

Małgorzata Rytwińska

 

Mateusz Spis

 

Paweł Szaniewski

 

Marcin Włodarczyk

 

 

 

 

2005/2006

 

Przemysław Bryza

 

Paulina Ciechanowicz

 

Laura Górczewska

 

Wojciech Grabowski

 

Marcin Mikołajczak

 

Jakub Pędziński

 

Katarzyna Stanek

 

Remigiusz Turczyński

 

 

 

2006/2007

 

Aleksandra Czajkowska

 

Bartosz Duziak

 

Anna Lisowska

 

Magda Moneta

 

Tomasz Przybylski

 

Emilia Stachowiak

 

Michał Ziach

 

Aleksandra Zimna

 

 

2007/2008

 

Monika Baraniak

 

Monika Ciechanowicz

 

Agnieszka Kobylak

 

Andżelika Krajewska

 

Paweł Miecznikowski

 

Maciej Obara

 

Krzysztof Pędziński

 

Aleksandra Szczepańska

 

Kinga Taront

 

 

2008/2009

 

Marta Hoszman

 

Joanna Mikołajczak

 

Adam Pokora

 

Alina Słowikowska

 

 

 

2009/2010

 

Igor Fojt

 

Joanna Korytowska

 

Katarzyna Olszewska

 

Adrian Stępień

 

Oliwia Stępień

 

Andrzej Westfalewicz

 

Jakub Ziemiański