Szkoła Podstawowa nr 2

im. Fryderyka Chopina w Świebodzinie

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Dzisiaj jest: 23 października 2018    |    Imieniny obchodzą: Marleny, Edwarda, Seweryna

Nasza szkoła może się poszczycić wspaniałymi uczniami, którzy zajmują zaszczytne miejsca w różnych konkursach.


Rok szkolny 2006/2007

 


Język niemiecki

Karolina Kurp z klasy VIa

zajęła  I Miejsce
w
Gminnym Konkursie Recytatorskim

Opiekun: Joanna Jóźwiak

Świebodzin 25.04.2007


za
Zajęcie I miejsca
w
Turnieju Mistrzów KMM „Pitagoras”
( klasy piąte )
uczeń ten zdobył brązowy medal
KLUBU MŁODYCH MATEMATYKÓW
,,Pitagoras”
Jest to drugi medal w historii szkoły





DYPLOM
dla zespołu
,,Haker”
za
zajęcie I miejsca
w
Turnieju Mistrzów KMM ,,Pitagoras”
(klasy piąte)

Opiekun: mgr Jolanta Kowalczyk

Zielona Góra 21.04.2007

______________________________________________________

Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

1. Marek Białogłowy kl. VI b

2. Krzysztof Pędziński kl.  V c

3. Tomasz Przybylski kl. VI a

Zajęła I miejsce w eliminacjach powiatowych

OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA
W RUCHU DROGOWYM

Marek Białogłowy z kl. VI b

Zwyciężył indywidualnie

Opiekun: mgr Wiesław Leuk

_____________________________________________________

Język polski i historia

Wojewódzki Konkurs

Humanistyczny

 

Uczennica klasy V

Aleksandra Szczepańska

~finalistka~

Opiekun: mgr Iwona Kowalik, mgr Marian Wieczorek

________________________________________________________

Kangur
I
Kangurek

Konkurs ten uzyskał akceptację Ministerstwa
Edukacji Narodowej i Sportu i został wpisany
do kalendarza imprez UNESCO
Wyróżnienie otrzymali następujący uczniowie:

Paweł Miecznikowski – kl. V b – opiekun: mgr Jolanta Kowalczyk
Krzysztof Pędziński – kl. V c – opiekun: mgr Jolanta Kowalczyk
Agnieszka Kobylak – kl. V d – opiekun: mgr Agnieszka Pietruszka
Andrzej Westfalewicz – kl. III d – opiekun: mgr Alina Szumska
Adam Gruszeczka – kl. III b – opiekun: mgr Wiesława Zielińska
Adam Frąckowiak – kl. III b – opiekun: mgr Wiesława Zielińska
Marek Białogłowy – kl. VI b – opiekun: mgr Katarzyna Radziewicz
Adam Chełchowski – kl. VI a – opiekun: mgr Renata Ociepa
Marta Miecznikowska – kl. II c – opiekun: mgr Krystyna Gruslis

15.03.2007

________________________________________________________

Mat 2007
Dnia 14 .03.2007 odbył się w szkole ogólnopolski
konkurs MAT 2007. Udział wzięło 11 uczniów. Wyróżnili się:

1. Andrzej Westfalewicz z kl. III D – Uzyskał 86,25 % punktów,
co dało mu 1 miejsce w województwie lubuskim i 59 w kraju;
( opiekun: mgr Alina Szumska )

2. Paweł Miecznikowski – kl. V B (zdobył 144 punkty na 176 możliwych, 5 miejsce w województwie lubuskim i 207 w kraju);
(opiekun: mgr Jolanta Kowalczyk )

3. Krzysztof Pędziński – kl. V C (zdobył 144 punkty,
na 176 możliwych, 5 miejsce w województwie lubuskim

i 207 w kraju); ( opiekun: Jolanta Kowalczyk )

4. Agnieszka Kobylak – kl. V D ( zdobyła 144 punkty na 176 możliwych, miejsce w województwie lubuskim i 207 w kraju ); (opiekun: mgr Agnieszka Pietruszka )

5. Marek Białogłowy – kl. IV B (zdobył 150 punktów na 184 możliwych, 5 miejsce w województwie lubuskim i 312 w kraju) ; (opiekun: mgr Katarzyna Radziewicz )

6. Katarzyna Kuśmierz – kl. IV B ( Zdobył 136 punktów na 168 możliwych, 6 miejsce w województwie lubuskim i 399 w kraju ) ;

(opiekun: mgr Katarzyna Radziewicz )

_________________________________________________

Ponadprogramowy Ogólnopolski Konkurs

Z Języka Niemieckiego

Multitest

Dla kl. VI

Wyróżniona:

Aleksandra Czajkowska z kl. VI a

13 miejsce w Polsce

 

Olimpus

Dla kl. V

Dana Kietz – z kl. V c

6 miejsce w Polsce

 

Dawid Zakrzewski – z kl. V e

7 miejsce w Polsce