Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

im. Fryderyka Chopina w Świebodzinie

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Dzisiaj jest: 25 kwietnia 2018    |    Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

Osiągnięcia 2002/2003

ROK SZKOLNY 2002/2003

 

5 X

KMM Pitagoras

Katarzyna  Halczuk  otrzymała brązowy medal KMM Pitagoras

Katarzyna jest pierwszą uczennicą w historii naszej szkoły odznaczoną takim medalem.

Uczennica mgr  Marii Mystek

 


 

28 XI Alfik Matematyczny

XI miejsce w województwie Lubuskim i 707 w Polsce ucz. kl. 5A

Karoliny Chełchowskiej

Nauczyciel uczący mgr  Renata Ociepa

 


 

12 XII Alfik Humanistyczny

III  w województwie Lubuskim i 189 w Polsce

Były dwie uczennice kl. 5A : Karolina Chełchowska i Krystyna Kułak

Dziewczęta są uczennicami mgr  Doroty Skrzypczak

 


 

16 I Rejonowy konkurs z przyrody

Ucz. kl. 6a Joanna Miecznikowska zajęła VI miejsce i będzie nas reprezentowała w konkursie wojewódzkim

Nauczyciel uczący: inż. Teresa Malinowska

 


 

14 II

mgr Renata Ociepa i mgr Katarzyna Radziewicz zorganizowały międzyszkolny konkurs (o zasięgu gminy)

Matematyczny „Czar Par”.

Konkurs adresowany był do uczniów kl. IV-V.

W grupie kl. V zwyciężyła para z naszej szkoły: Karolina Chełchowska i Anna Zdziennicka.

Obie dziewczynki są uczennicami mgr Renaty Ociepy.

Oprawę plastyczną konkursu przygotowała mgr Katarzyna Porzucek

 


 

27 II Mat

Wyróżnieni:

Aneta Gulbicka – ucz. kl. IV d

II miejsce w województwie i 41 w Polsce

Mateusz Spis –ucz. kl. IVc

IV miejsce w województwie i 94 w Polsce.

Oboje są uczniami p. I. Westfalewicz

Karolina Chełchowska - ucz. kl Va

I miejsce w województwie 41 w Polsce

Uczennica p. R. Ociepy

Joanna Miecznikowska – ucz. kl. VI a

III miejsce w województwie i 49 w Polsce ucz. p. M. Mystek

 


 

8 III

Rejonowy konkurs matematyczny, w którym  Adam Wieczorek był pierwszy i awansował do konkursu wojewódzkiego – ucz. kl. VIa mgr Marii Mystek

 


 

20 III Kangur

– konkurs matematyczny o zasięgu światowym.

W Polsce 390 000 uczestników, w naszym województwie -7828.

Wynik bdb uzyskali:

Ucz. kl. IV c  Mateusz Spis

Ucz. kl. IV a   Aneta Gulbicka

Ucz. kl IV d    Robert Michalski

Ucz. mgr Iwony Westfalewicz

Ucz. kl VI a     Joanna Miecznikowska

Ucz. mgr Marii Mystek

Ucz. kl. VI d    Jakub Karolak

Ucz. mgr Renaty Ociepy

 

WYRÓŻNIENIA

Przyznano:

 

Ucz. kl. IV c     Bartłomiejowi Rusinowskiemu

Ucz. kl. V a        Annie Zdziennickiej

Ucz. kl. V a        Karolinie Chełchowskiej

Ucz. kl. VI a     Joannie Klebeko

Ucz. kl. VI a        Katarzynie Halczuk

 


 

KWIECIEŃ 4 IV

 

Etap powiatowy

Ogólnopolskiego Turnieju

Wiedzy o Bezpieczeństwie

Ruchu Drogowego

 

DRUŻYNA W SKŁADZIE:

Sławosz Przybylski - V a

Łukasz Galus - VI b

Artur Świostek -VI c

 

Zajęła pierwsze miejsce, drużynę przygotował

mgr Wiesław Leuk

 

 


 

 

ZESPOŁY KLAS VI

 

DELTOID I FUNKCJA

Zajęły IV miejsce w

Matematycznych Turniejach Zespołowych

 

Opiekunami zespołów są mgr Renata Ociepa i mgr Maria Mystek

 


 

29 IV

 

Kółko teatralne za bajkę ekologiczną ,,Kocie królestwo’’

Otrzymało wyróżnienie w powiatowych Spotkaniach Teatrów Dziecięcych

 

Kółko prowadzi mgr Dorota Skrzypczak

 


 

Maj 10 V

 

VII miejsce w województwie

W Ogólnopolskim Turnieju

Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

 

Zespół przygotował mgr Wiesław Leuk

 


 

PIŁKA RĘCZNA

 

W WOJEWÓDZKIEJ LIDZE PIŁKI RĘCZNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH:

II miejsce dziewcząt

III miejsce chłopców klas szóstych

Srebrny medal dziewcząt w finale wojewódzkim w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży

 

Drużynę dziewcząt trenuje mgr B. Patan, chłopców mgr  Z. Jaroszewicz

 

Ucz. kl. IV b

Małgorzata Rytwińska  została królem strzelców w Turnieju o Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Halowej Piłce Nożnej w Gorzowie.

 

Agata Wójcik została najlepszym bramkarzem tego samego turnieju

 

PIŁKA NOŻNA

Dziewczęta z klas czwartych zajęły I miejsce w Finale Najlepszych Uczniowskich Klubów Sportowych w Piłce Nożnej. Będą więc reprezentowały województwo lubuskie o makroregionalne Mistrzostwo Polski.

 

I miejsce (uczniów klas czwartych), w organizowanym przez naszą szkołę, Turnieju Gry w Dwa Ognie szkół podstawowych powiatu świebodzińskiego.

 

LEKKOATLETYKA

 

Czwórbój – II miejsce chłopców w powiecie. Do finału wojewódzkiego awansowali:

 

Paweł Kliber i  Sebastian Piotrowski (w rzucie piłeczką palantową na odległość).

 

III miejsce w Polsce Krzysztofa Zapolskigo  w szachach, w kategorii  szkół podstawowych.