Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

im. Fryderyka Chopina w Świebodzinie

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Dzisiaj jest: 20 stycznia 2018    |    Imieniny obchodzą: Fabian, Sebastian

ROK SZKOLNY 2004 / 2005

JĘZYK POLSKI

KONKURS REJONOWY

PAWEŁ ALGIERSKI VI a
AGNIESZKA KOŁODYŃSKA VI b
NATALIA ROGOWSKA VI b
MATEUSZ SPIS VI c
MONIKA CHOJNACKA VI e
ANETA GULBICKA VI e

___________________________________________________________________________

MATEMATYKA
KONKURS WOJEWÓDZKI
FINALIŚCI :
PAWEŁ ALGIERSKI VI a opiekun : M. MYSTEK
ANNA CIAPCIA VI d opiekun : I. WESTFALEWICZ
PAWEŁ DOLATA VI e opiekun : M. MYSTEK


___________________________________________________________________________

GMINNY KONKURS
ABAKUS
ORGANIZATOR  PSP 6

TYTUŁ GMINNEGO MISTRZA RACHUNKÓW KLAS SZÓSTYCH
ZDOBYŁ :
PAWEŁ DOLATA VI a
opiekun: M. MYSTEK

___________________________________________________________________________

HISTORIA
KONKURS WOJEWÓDZKI

FINALIŚCI :
PAWEŁ ALGIERSKI VI a
MATEUSZ SPIS VI c
opiekun : ELŻBIETA GAWRON

___________________________________________________________________________

OSIĄGNIĘCIA W SPORCIE:

I MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Organizator: LUBRZAŃSKI UKS

SKŁAD ZESPOŁU:

P. ZDANOWICZ

J. KOREPTA

A.WÓJCIK

M. RYTWIŃSKA

T. SZMERGAŁ

J. PECUCH

A. OSTROWSKA

M. LASEK

K. GAJEWSKA

D. NIEDŹWIEDŹ

 

FINAŁ WOJEWÓDZKI W LEKKIEJ ATLETYCE

SKŁAD:

D. NIEDŻWIEDŻ -VII MIEJSCE-RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ,

V MIEJSCE-SKOK W DAL

A. WÓJCIK – V MIEJSCE NA DYSTANSIE 300m.

I. MROZOWICZ- IV MIEJSCE W SKOKU W DAL,

II MIEJSCE W BIEGU NA 60m.

P. DOLATA- VI MIEJSCE W BIEGU SZYBKOŚCIOWYM

 

UNIHOKEJ

MISTRZ WOJEWÓDZTWA

SKŁAD ZESPOŁU:

D. NIEDŹWIEDŹ

M. LASEK

P. STEFANOWICZ

M. RYTWIŃSKA

A. WÓJCIK

M.LEMIESZKO

P.ZDANOWICZ

T.SZMERGAŁ

A.OSTROWSKA

 

PIĄTKI PIŁKARSKIE

V-CE MISTRZYNIE WOJEWÓDZTWA

DZIEWCZĘTA W SKŁADZIE:

D. NIEDŹWIEDŹ

M. LASEK

M. RYTWIŃSKA

P. STEFANOWICZ

A. WÓJCIK

N. KOCHAŃSKA

M. TYRAŃSKA

K. KONDRITZ

 

 

ZACHOWAJ TRZEŻWY UMYSŁ
KONKURS WIEDZY o UZALEŻNIENIACH

organizator konkursu : POMOCNIK BURMISTRZA ds. UZALEŻNIEŃ
III MIEJSCE :
ALICJA KUNTOWSKA  V b
JOANNA DŻUMAGA V b
ARKADIUSZ TOMCZYK V b
opiekun : T. MALINOWSKA

___________________________________________________________________________

KONKURS NA PRZEDSTAWIENIE

I MIEJSCE
M. LACH
A. WÓJCIK
K. FELEDYK
A. GULBICKA
D. PALCZAK
A. KOLANKIEWICZ
M. CHOJNACKA
E. KĘDZIERSKA
P. STEFANOWICZ