Szkoła Podstawowa nr 2

im. Fryderyka Chopina w Świebodzinie

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Dzisiaj jest: 22 czerwca 2018    |    Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz

Rok szkolny 2001/2002

Listopad

Człowiek dorosły widziany oczyma małego dziecka

To temat konkursu plastycznego. Spośród 5000 prac 13 XI komisja konkursowa wybrała  100 prac na wystawę. Wśród nich były 3 prace naszych uczennic:

Katarzyny Kiljanek z klasy V d,

Katarzyny Bujniewicz z klasy IV e i Pauli Przygodzkiej z klasy IV c

 

23 XI na Wawelu ogłoszono, że I miejsce przyznano Kasi Kiljanek.

Fakt ten odnotowała miejscowa prasa.

 

 

 

29 XI

Alfik matematyczny

Robert Michalski – III d   4 w województwie 133 w Polsce (uczeń  p. Grażyny Winnickiej )

Karolina Chełchowska – IV a   3 w województwie 126 w Polsce ( ucz. p. Renaty Ociepy)

Jakub Karolak – V d     6 w województwie 197 w Polsce (ucz. p. Renaty Ociepy)

Jakub Karbowniczek-  VI d   4 w województwie 297 w Polsce ( ucz. p. Iwony Westfalewicz)

Tomasz Bartoszewski – VI c 5 w województwie 300 w Polsce (ucz. p. Iwony Westfalewicz)

 

10 I

Mat

Ucz. klasy IV a Karolina Chełchowska 40 w Polsce.

Karolina jest uczennicą mgr Renaty Ociepy

 

21 III

Wydział matematyki i informatyki uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu

i Assosiation Kangourau Sans Frontieres przyznał dyplomy:

Ucz. klasy  III a  Pawłowi  Dolacie (uczeń p. Krystyny Gruslis )

Ucz. klasy  IV a  Karolinie Chełchowskiej (uczennica p. Renaty Ociepy)

za wynik bardzo dobry

Ucz. klasy  III d Robertowi Michalskiemu (cz. P. Grażyny Winnickiej)

Ucz. klasy III b Pawłowi Szaniewskiemu  (ucz. p. Małgorzaty Andruszkiewicz)

Ucz. klasy IV a Cezaremu Olszewskiemu (uczniowie p. Renaty Ociepy)

Ucz. klasy V d Jakubowi Karolakowi

Ucz. klasy VI c Tomaszowi Bartoszewskiemu

Ucz . klasy VI d Jakubowi Karbowniczkowi (uczniowie p. Iwony Westfalewicz)

za wynik dobry

w międzynarodowym konkursie Kangur matematyczny.

___________________________________________________________________________
23 III
Rejonowy konkurs MATEMATYCZNY

I miejsce
ucz. kl. VI c  TOMKA  BARTOSZEWSKIEGO
ucznia mgr  Iwony Westfalewicz
Do konkursu wojewódzkiego zakwalifikowała się  również uczennica
klasy VI a
MARTA WIECZOREK
op. Maria Mystek
______________________________________________________________________

Kwiecień 20 IV

KLUB MŁODYCH MATEMATYKÓW  PITAGORAS

TURNIEJ MISTRZÓW

I miejsce(w grupie klas piątych) zajęła ucz. kl. Va

KATARZYNA HALCZYK.

 

JOANNA MIECZNIKOWSKA

W tym samym turnieju była II

zespół klas piątych „FUNKCJA”

zajął II miejsce w

MATEMATYCZNYCH TURNIEJACH ZESPOŁOWYCH

zespół prowadzi i dziewczęta uczy mgr  Maria Mystek

___________________________________________________________________________

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

27 IV

VII miejsce

MARTY WIECZOREK

i

VIII miejsce

TOMKA BARTOSZEWSKIEGO

Są to uczniowie M. Mystek i I. Westfalewicz.

kółko prowadziła mgr I. Westfalewicz.

 


 

 

Maj

Drużyna w składzie:

PRZEMEK SZULC VI b

ARTUR ŚWIOSTEK V c

SŁAWOSZ PRZYBYLSKI

II miejsce w ETAPIE REJONOWYM

OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE  RUCHU DROGOWEGO

PRZEMEK SZULC

I indywidualnie

Drużynę przygotował mgr Wiesław Leuk

___________________________________________________________________________
Czerwiec 12 - 14 VI
Bystrzyca Kłodzka
TURNIEJ MISTRZÓW WOJEWÓDZ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

w Piłce ręcznej chłopców.
Drużyna przywiozła tytuł
MISTRZA POLSKI
Statuetkę oraz tytuł „Króla strzelców”
turnieju otrzymał ucz. kl. VI b
TOMEK IWAN
trener drużyny – mgr Zbigniew Jaroszewicz
___________________________________________________________________________
SPORT W ROKU SZKOLNYM 2001/2002

LEKKOATLETYKA

Zwycięstwo w ETAPIE POWIATOWYM i AWANS DO ROZGRYWEK REJONOWYCH:

DREWICZ IGOR - I m. w biegu na 300m,  I miejsce w skoku w dal;

FLORCZAK AGNIESZKA - II miejsce w pchnięciu kulą;

PIĄTEK PIOTR - III miejsce w pchnięciu kulą;

ŻAGLEWICZ DAMIAN - II miejsce w biegu wytrzymałościowym

 

ALEKSANDRA NIEDŹWIEDŹ zwyciężyła w Mistrzostwach POWIATU w biegach przełajowych.

ALEKSANDRA STĘPIEŃ - IV miejsce w zawodach REJONOWYCH w skoku w dal.

Trenerami lekkoatletów są: mgr Barbara Patan i mgr Zbigniew Jaroszewicz

Podopieczni mgr Beaty Mrozowicz, uczniowie klas III zajęli

I miejsce w WOJEWÓDZKIM turnieju Piłki nożnej chłopców

"z podwórka na stadion - Mlekołaki Cup 2002”.

II miejsce dziewcząt klas IV-V w MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU Piłki ręcznej

z okazji 700-lecia Świebodzina.

___________________________________________________________________________

I miejsce ucznia  V d
KRZYSZTOFA  ZAPOLSKIEGO
w Mistrzostwach WOJEWÓDZTWACH  W SZACHACH
do lat 14
i VIII w Mistrzostwach Polski w szachach
do lat 12 .