Szkoła Podstawowa nr 2

im. Fryderyka Chopina w Świebodzinie

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Dzisiaj jest: 15 sierpnia 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan

Rok szkolny 2003/2004

 

Język polski

 

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

Uczennica klasy VI a Krystyna Kułak finalistką

Opiekun: mgr  Dorota Skrzypczak

 

 


 

Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania

Uczennica klasy VI d

Ewelina Niklewicz - II miejsce

Opiekun: mgr Krystyna Pasiut

 

Uczennica klasy VI e

Anna Maria Hanysz - III miejsce

Opiekun: mgr Dorota Skrzypczak

 


 

Gminne eliminacje konkursu recytatorskiego

WYRÓŻNIENIE

Małgorzata Śliwińska VI c

Opiekun: mgr Dorota Skrzypczak

 

Andrzej Kędzierski VI e

Opiekun: mgr  Iwona Kowalik

 


 

Historia

 

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Małgorzata Kobylak uczennica klasy VI b

Opiekun: mgr Elżbieta Gawron

 


 

 

 

Przyroda

 

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu

Małgorzata Kobylak uczennica klasy VI b

Opiekun: mgr  Mirosława Śliwińska

 

Finalistki

Anita Witczak klasa  VI e

opiekun : mgr  Mirosława Śliwińska

 

Krystyna Kułak Klasa VI a

opiekun: inż.  Teresa Malinowska

 


 

 

Konkurs Profilaktyczny „Zachowaj trzeźwy umysł”

III- miejsce

Zespół klasy VI c w składzie:

- Daria Adamska

- Katarzyna Cichańska

- Kamila Harunowicz

- Mateusz Hekaty

- Paula Przygodzka

- Andżelika Strykowska

- Małgorzata Śliwińska

- Wojciech Tatarynowicz

- Katarzyna Wyrzykowska

- Anna Zdziennicka

Opiekun: mgr  Renata Ociepa

 

Wyróżnienie

Zespół klasy VI e w składzie

- Jacek Bystry

- Sylwia Macioł

- Andrzej Kędzierski

- Olga Matusewicz

- Monika Pietrzak

- Katarzyna Bujniewicz

- Mateusz Połubiński

- Michał Krasiński

- Paweł Szlochowski

- Mateusz Klimczak

Opiekun: mgr Mirosława Śliwińska

 


 

 

Matematyka

 

Alfik matematyczny 2003

 

Bartosz Duziak uczeń klasy IIIc

6 - miejsce w województwie

513 - miejsce w kraju

Opiekun: mgr Alina Szumska

 

Karolina Chełchowska

Uczennica klasy VIa

7 - miejsce w województwie

306 - miejsce w kraju

Opiekun: mgr Renata Ociepa

 

 


 

 

Mat 2004

 

Aneta Gulbicka uczennica klasy Vd

6 - miejsce w województwie

219 - miejsce w kraju

Opiekun: mgr Iwona Westfalewicz

 

Karolina Chełchowska uczennica klasy VIa

2 - miejsce w województwie

23 - miejsce w kraju

Opiekun: mgr Renata Ociepa

 

Marcin Włodarczyk uczeń klasy Va

6-miejsce w województwie

219- miejsce w kraju

Opiekun: mgr Maria Mystek

 

 


 

 

Kangur 2004

 

Laureatka:

Karolina Chełchowska

7 miejsce w kraju

 

Wynik bardzo dobry:

Marcin Mikołajczyk kl. IVa

Jakub Pędziński kl. IVe

Marek Kuśmierz kl. IVa

 

Wyróżnienia:

Przemysław Bryza kl. IVa

Bartosz Duziak kl. IIIc

Adam Chełchowski kl. IIIa

 

Opiekunowie:

mgr Alina Szumska IIIc

mgr Wiesława Zielińska IIIa

mgr Maria Mystek IVa

mgr Renata Ociepa IVe i VIa

 

 


 

 

Matematyczny Czar Par

Konkurs gminny

 

Klasy IV:

I miejsce:

Adrian Karalucha IVa

Marcin Mikołajczyk IVa

 

Opiekun: mgr Maria Mystek

 

Klasy V:

I miejsce:

Paweł Algierski Va

Paweł Dolata Va

Opiekun: mgr Maria Mystek

 

II miejsce:

Aneta Gulbicka Vd

Robert Michalski Vd

Opiekun: mgr Iwona Westfalewicz

 

 


 

 

Powiatowy konkurs matematyczny dla uczniów szkół  podstawowych ,,Wiem i rozumiem”

Organizator: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Świebodzinie

 

Cezary Olszewski – I miejsce klasa VIa

Anna Zdziennicka – II miejsce klasa VIc

Opiekun: mgr Renata Ociepa

 

 


 

 

Pierwszy Gminny Turniej Rachunkowy

ABAKUS 2004

 

Jakub Pędziński – I miejsce kl. IVe

Opiekun: mgr Renata Ociepa

 

 


 

 

III Międzygminny Konkurs Matematyczny klas drugich i trzecich szkół podstawowych

 

Klasy II

Paweł Miecznikowski – I miejsce

Opiekun: mgr Krystyna Gruslis

 

Klasy III

Barbara Duziak – I miejsce

Opiekun: mgr Alina Szumska

Adam Chełchowski – II miejsce

Opiekun: mgr Wiesława Zielińska

 

 


 

 

Klub Miłośników  Matematyki ,,Pitagoras”

Turniej Mistrzów

Uczennice klas szóstych 24.04.2004

 

Karolina Chełchowska - II miejsce

Uczennica klasy VIa

 

Anna Zdziennicka – IV miejsce

Uczennica klasy VIc

Zespół Turniej Matematyczny

Dwumian 3 miejsce

Zespół Uczniowie Klas VIa i VIc

Opiekun: mgr Renata Ociepa

 

 

 


 

 

Technika

 

Rejonowy Konkurs Techniki

Paweł Dolata – 5 miejsce

Uczeń klasy Va

Opiekun: mgr Wiesław Leuk

 


 

 

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa o Ruchu Drogowym

Etap powiatowy

Indywidualnie

Sławosz Przybylski – 2 miejsce

Uczeń klasy VIa

 

Drużyna w składzie

Karolina Chełchowska - VIa

Sławosz Przybylski -    VIa

Krystyna Kułak – VIa

7 miejsce

Kwiecień 2004

Opiekun: Wiesław Leuk

 

 


 

 

 

Religia

Międzyszkolny Konkurs Poetycki

"Jan Paweł II 25 lecie Pontyfikatu"

 

Paweł Plichta

1 miejsce

uczeń klasy IIIc

Opiekun: s. Emanuela

 

Karolina Chełchowska

2 miejsce

Uczennica klasy VIa

Opiekun : Andrzej Gierasimowicz

 


 

 

Plastyka

Opiekun: mgr Katarzyna Porzucek

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Ja Też Będę Seniorem"

Ogłoszony przez Urząd Marszałkowski Woj. Lubuskiego z okazji Lubuskiego Tygodnia Seniora

 

Agnieszka Kołodyńska – 1 miejsce Vb

Agnieszka Badaczewska – wyróżnienie VB

Dnia 9 października 2003 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Sali Kolumnowej Urzędu

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Portret Wodnego Przyjaciela"

Organizator: Muzeum  Przyrodnicze Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu  Forum Akwarystyki Polskiej

 

Kamil Grzyb kl. IV b - III miejsce w kategorii 7 - 11 lat

Anna Hanysz kl.VI a – III miejsce w kategorii 12 - 15 lat

Agnieszka Kołodyńska kl. V b- wyróżnienie

Natalia Rogowska kl. V b – wyróżnienie

 

 


 

 

Liga Wojewódzka w Piłce Ręcznej

II miejsce w kategorii chłopców Szkół Podstawowych

Zespół w składzie:

Igor Mrozowicz, Mateusz Misiuk, Krzysztof Stankowski, Michał Krasiński, Konrad Kołpa, Piotr Konopko, Miłosz Drewicz, Krzysztof Szczerban, Mateusz Sosnówka, Krzysztof Pietruszyński, Tomasz Tywoniuk, Paweł Szaniewski, Patryk Wołk, Tomasz Leszczyński, Michał Kupiec, Krzysztof Rytwiński

Zespół prowadzi: mgr Beata Mrozowicz

 

Szkolne Igrzyska Sportowe

Gry zespołowe - dziewczęta

II miejsce w piłce ręcznej POWIAT

II miejsce w piłce koszykowej POWIAT

II miejsce w czwórboju lekkoatletycznym POWIAT- Arleta Osowińska, Daria Kostecka, Agata Tatarynowicz, Karolina Anyszko, Paula Przygocka, Ola Niedźwiedź

III miejsce w ,,5 ’’ PIŁKARSKICH: Małgorzata Rytwińska, Magda Lasek, Dominika i Ola Niedźwiedź, Agata Wójcik, Magda Tyrańska, Kasie Bujniewicz, Sylwia Macioł, Paulina Stefanowicz

III miejsce w uni- hokeju REJON – Daria Kostecka, Arleta Osowińska, Dominika i Ola Niedźwiedź, Natalia Walkowika, Kasia Cichańska, Kasia Bujniewicz, Agata Wójcik, Sylwia Macioł, Paulina Blichtarz

 

Gry zespołowe- chłopcy

II miejsce w piłce ręcznej

III miejsce w piłce koszykowej, w uni- hokeju, w piłce nożnej, w czwórboju atletycznym

Opiekun- dziewczęta: mgr Barbara Patan

Opiekun- chłopcy- mgr Zbigniew Jaroszewicz

 

Szkolne Igrzyska Sportowe

Lekkoatletyka dziewczęta awans do finału Lubuskiej Spartakiady Młodzieży

 

Arleta Okowińska I m w skoku w dal, II m w biegu na 60m

Daria Kostecka I m w pchnięciu kulą, II m w rzucie piłeczką palantową

Agata Tatarynowicz I m w rzucie piłeczką palantową

Paulina Blichtarz II m w rzucie piłeczką palantową i w pchnięciu kulą

 

Lekkoatletyka chłopcy

Łukasz Finiak  w biegu na 60m oraz Mateusz Misiuk w rzucie p. palantową

 

Lubuska Spartakiada Młodzieży

  • Mateusz Misiuk uczeń kl. VI d- Mistrz województwa w kategorii dzieci- w p. palantowej

Opiekun: mgr Beata Mrozewicz

  • Paulina Blicharz ucz. Kl. VI d- V miejsce w Finale Wojewódzkim w rzucie piłeczką palantową
  • Daria Kostecka ucz. Kl. VI d- V miejsce w Finale Wojewódzkim w pchnięciu kulą
  • Arleta Okowińska  ucz. Kl. VI d- V miejsce w Finale Wojewódzkim w skoku w dal; VII miejsce w Finale Wojewódzkim w biegu na 60 m

Opiekun: mgr Barbara Patan

 

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Kraków 2003

7 miejsce

Drużyna w składzie: Jacek Blicharz, Przemek Bryza, Kacper Filipczak, Patryk Karatucha, Mikołaj Kupiec, Patryk Laskowski, Jakub Obara, Kamil Ratajczak, Łukasz Rogowski, Piotr Tomczak,

bramkarz - Marek Kwiatkowski

Opiekun: mgr Zbigniew Jaroszewicz

 


 

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Finalistki:

Anna Zdziennicka ucz. Kl. VI c

Karolina Chełchowska ucz. Kl. VI a

Opiekun: mgr Renata Ociepa