Dzisiaj jest: 18 sierpnia 2018    |    Imieniny obchodzą: Helena, Ilona, Bogusław

Bransoletki z gumek

Na ich punkcie oszalały dzieci, i dziewczynki, i chłopcy, a nawet dorośli, bo noszą je m.in. Miley Cyrus, David Beckham i księżna Katev Na każdej przerwie widujemy jak uczniowie noszą i robią bransoletki na palcach, widelcach oraz na krośnie. W Internecie można znaleźć sposób robienia bransoletek oraz innych gadżetów. Kiedy spacerujemy, na chodnikach widać gumeczki Loom Bands jak leżą i zaśmiecają środowisko.

Tymczasem lekarze przestrzegają, że gumki do wyplatania bransoletek mogą zawierać toksyczne substancje, zagrażające zdrowiu  mogą wywoływać alergie i inne choroby.

Lepiej też zainwestować więcej pieniędzy i kupić oryginalne zestawy do wykonywania biżuterii z gumek niż ich podróbki, które nie spełniają żadnych norm bezpieczeństwa.

Ania, Nikola i Klaudia