Dzisiaj jest: 17 listopada 2018    |    Imieniny obchodzą: Waleria, Salomea, Grzegorz

Nabór na zajęcia korekcyjne

Nabór na zajęcia korekcyjne:

Lubuskie Centrum Ortopedii im. dr. Lecha Wierusza w Świebodzinie sp. z o.o. informuje, że nadal trwa nabór wniosków na ,,Program korekcji wad postawy’’, na miesiące listopad, grudzień. Program skierowany jest do dzieci z Gminy Świebodzin, uczęszczających do klas 1-4 Szkół Podstawowych. Zajęcia korekcyjne dotyczą wad postawy w zakresie kończyn dolnych oraz kręgosłupa.

1) Podstawowe informacje:

a)      zajęcia prowadzone przez specjalistów fizjoterapii w Dziale Rehabilitacji Medycznej Lubuskiego Centrum Ortopedii im. dr. Lecha Wierusza w Świebodzinie sp. z o.o.;

b)      odbywać się będą od poniedziałku do czwartku, w godz. popołudniowych od godz. 16:00;

c)      podział na dwie grupy schorzeń: 1) kręgosłup 2) kończyny dolne;

d)      grupy max 5 – osobowe;

e)      czas trwania zajęć - 2 miesiące dla danej grupy;

f)       koszt  miesięczny: 40 zł (za osobę).

Formularze zgłoszeniowe należy składać w Sekretariacie Zarządu w godz. 7:00-15.30 bądź w Punkcie Informacji – Parter Lubuskiego Centrum Ortopedii im. dr. Lecha Wierusza

Szczegółowych informacji zasięgnąć można pod numerem telefonu: 68 47 50 670 lub 68 47 50 601, bądź bezpośrednio w Sekretariacie Zarządu.

Zwracamy się z prośbą o przekazanie informacji dzieciom i rodzicom.

Alicja Kicińska

Pracownik służby BHP

Lubuskiego Centrum Ortopedii im. dr. Lecha Wierusza w Świebodzinie sp. z o.o.  ul. Zamkowa 1, 66-200 Świebodzin

NIP 9271938119 Regon 000290630