Szkoła Podstawowa nr 2

im. Fryderyka Chopina w Świebodzinie

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Dzisiaj jest: 17 listopada 2018    |    Imieniny obchodzą: Waleria, Salomea, Grzegorz

Dyżury nauczycieli

DYŻURY NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW

W I SEMESTRZE 2018/2019

 

 

NAZWISKO

I IMIĘ

DZIEŃ

tygodnia

GODZINA

MIEJSCE

Brodzińska- Kowalczyk

Edyta

czwartek

10.55 – 11.40

pokój nauczycielski

budynek A

Czaplińska Elżbieta

poniedziałek

13.40 – 14.25

pokój nauczycielski

budynek A

Czarnuszewicz Bożena

środa

8.55 – 9.40

biblioteka

S. Czołgowska Anna

wtorek

11.50 – 12.35

pokój nauczycielski

budynek B

Gancewska Anna

czwartek

11.50 – 12.35

pokój nauczycielski

budynek A

Gierasimowicz Andrzej

środa

10.55 – 11.40

pokój nauczycielski

biblioteka, budynek A

Gniewczyńska Joanna

poniedziałek

9.50 – 10.35

sala 1

budynek B

Gruslis Krystyna

wtorek

10.55 – 11.40

pokój nauczycielski

budynek B

Gwozdowska Beata

czwartek

8.55 – 9.40

pokój nauczycielski

budynek B

Janik Renata

środa

10.00 – 10.30

pokój nauczycielski

budynek B

Jaroszewicz Zbigniew

piątek

8.55 – 9.40

sala gimnastyczna

Jelak-Bogusz Anna

piątek

8.55 – 9.40

pokój nauczycielski

budynek A

Jóźwiak Joanna

czwartek

8.55 – 9.40

pokój nauczycielski

budynek A

Kardzis Renata

poniedziałek

9.50 – 10.35

pokój nauczycielski

budynek B

Keklak Małgorzata

poniedziałek

8.55 – 9.40

pokój nauczycielski

budynek B

Kluczkiewicz Urszula

wtorek

10.40-11.10

pokój nauczycielski

budynek A

Komisarek Violetta

środa

10.40 – 11.20

pokój nauczycielski

budynek A

Krepski Arkadiusz

poniedziałek

12.45 – 13.30

sala gimnastyczna

Leuk Wiesław

wtorek

10.55 – 11.40

pokój nauczycielski

budynek A

Malinowska – Kenyeres

Czesława

wtorek

13.40 – 14.25

pokój nauczycielski

budynek B

Ociepa Renata

piątek

13.40 – 14.25

pokój nauczycielski

budynek A

Ks. Ogrodowiak Marek

piątek

11.50 – 12.35

pokój nauczycielski

budynek B

Patan Barbara

wtorek

9.50 – 10.35

sala gimnastyczna

Pietruszka Agnieszka

środa

9.50 – 10.35

pokój nauczycielski

sala14, budynek A

Radziewicz Katarzyna

środa

11.50 – 12.35

pokój nauczycielski

sala 17, budynek A

Skrzypczak Dorota

wtorek

11.50 – 12.35

pokój nauczycielski

budynek A

Skrzypczak Marek

środa

12.45 – 13.30

pokój nauczycielski

sala 14, budynek A

Szepielewicz Jolanta

czwartek

8.55 – 9.40

pokój nauczycielski

budynek A

Szumska Alina

poniedziałek

11.50 – 12.35

pokój nauczycielski

budynek B

Śliwińska Mirosława

czwartek

11.50 – 12.35

pokój nauczycielski

budynek A

Wojewódka Jolanta

czwartek

8.00 – 9.45

pokój nauczycielski

budynek B

Wolnik Dorota

poniedziałek

11.50 – 12.35

pokój nauczycielski

 budynek A

Zielińska Wiesława

czwartek

10.55 – 11.40

pokój nauczycielski

budynek B

Żukowska Izabela

poniedziałek

9.50 – 10.35

pokój nauczycielski

budynek A

 

Drozd Joanna - przed lub po zajęciach z dzieckiem lub po wcześniejszym uzgodnieniu z rodzicami

Gordzelewska Beata - przed lub po zajęciach z dzieckiem lub po wcześniejszym uzgodnieniu z rodzicami