Dzisiaj jest: 20 stycznia 2019    |    Imieniny obchodzą: Fabian, Sebastian

Wizyta w PDDP "Homini"

Dnia 23 listopada 2018 r. grupa uczniów z naszej szkoły odwiedziła seniorów Powiatowego Domu Dziennego Pobytu „Homini” w Świebodzinie. Wizytę zorganizowała p. Beata Gordzelewska.

Uczniowie wystąpili w  krótkim koncercie pieśni patriotycznych z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Koncert rozpoczęła Zuzanna Bilewicz, która zagrała na skrzypcach „Rotę”. W koncercie wzięli udział: Maja Elbrych i Lena Paszkowska z kl. 4b – „Wojenko, wojenko”, Natalia Bania i Weronika Słońska z kl. 4d – „Dnia pierwszego września”, Gabriela Lembicz z kl. 5c – „Piechota”, Hanna Nowak z kl. 5d – „Marsz Polonia”, Kacper Iwachów z kl. 6a – „Legiony”, Zuzanna Bilewicz z kl. 6b – „11 Listopada” i  Aleksandra Maculewicz z kl. 6c – „Rozkwitały pąki białych róż”. Na koniec seniorzy razem z uczniami zaśpiewali pieśń „Wojenko, wojenko”.

Uczniów do występów przygotowały: p. Jolanta Szepielewicz i p. Izabela Żukowska. Występ bardzo podobał się seniorom, uczniowie nagrodzeni zostali brawami i słodyczami. Otrzymaliśmy też zaproszenie do ponownych odwiedzin.