Dzisiaj jest: 11 grudnia 2018    |    Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

„O Laur Niepodległej”

28.11.2018 r. zostały przeprowadzone w naszej szkole eliminacje XVIII Konkursu Recytatorskiego o Laur Niepodległej. Wzięło w nim udział 12 uczniów świebodzińskich szkół podstawowych.

Jury w składzie: Dorota Wolnik, Roman Matyjaszczyk, Marek Skrzypczak rekomendowało do finału XVIII Konkursu Recytatorskiego o Laur Niepodległej następujących recytatorów: Maję Borkowską, Nadię Pelikan, Maję Oźmińską ze Szkoły Podstawowej nr 1; Marcelę Żyłę, Zuzannę Stanulewicz ze Szkoły Podstawowej nr 2; Bartosza Mikołajczyka, Barbarę Taront ze Szkoły Podstawowej nr 6; Patrycję Barzyk ze Szkoły Podstawowej nr 7.

W finale konkursu recytatorskiego wspaniale wypadły nasze uczennice - Marcela Żyła z kl. Vb zajęła 3. miejsce, natomiast  Zuzanna Stanulewicz z kl. VIa zdobyła wyróżnienie.

Gratulujemy!