Dzisiaj jest: 17 listopada 2018    |    Imieniny obchodzą: Waleria, Salomea, Grzegorz

Wystąpienia naszych uczniów w eliminacjach konkursu krasomówczego

22.10.2018 r. dwoje naszych uczniów – Julia Marciniak z kl. VIc oraz Kacper Cichocki  z kl. Vc – uczestniczyło w wojewódzkich eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Do ww. imprezy zgłosili i przygotowali uczniów poloniści – Dorota Skrzypczak i Marek Skrzypczak. Uroczystość odbyła się w gościnnym Muzeum Lubuskim im. J. Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim, a wystąpieniom towarzyszyła miła i życzliwa atmosfera. Treścią prezentacji uczestników była interesująca opowieść  o miejscu zamieszkania, historii regionu lub walorach przyrodniczych najbliższych okolic. Julia i Kacper zachwycili słuchaczy ciekawymi, samodzielnie ułożonymi opowieściami o Świebodzinie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich odważnych krasomówców „Dwójki” do udziału w konkursie w przyszłym roku.