Dzisiaj jest: 17 listopada 2018    |    Imieniny obchodzą: Waleria, Salomea, Grzegorz

Budżet Obywatelski 2019

Szanowni Rodzice!

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszych projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego 2019.

Zadanie duże to modernizacja i przebudowa ogólnodostępnego placu zabaw znajdującego się obok budynku B. Zabawa oraz ruch na świeżym powietrzu dostarczają bodźców, których potrzebuje dziecięcy mózg do prawidłowego rozwoju. Dzięki sprzętom, które znajdują się na każdym placu zabaw, dzieci uczą się koordynacji ruchów, równowagi, wzmacniają mięśnie całego ciała. Obecny plac powstał wiele lat temu i wymaga nieustannych napraw i remontów. Znajdujące się na nim wyposażenie jest przestarzałe i mało atrakcyjne dla Państwa dzieci. Aby powstał bezpieczny, nowoczesny, zachęcający do zabawy oraz wyposażony w najwyższej jakości  sprzęt, który będzie służył dzieciom przez długie lata, potrzebne są duże środki pieniężne. Plac zabaw znajdujący się przy naszej szkole jest placem ogólnodostępnym, w godzinach popołudniowych mogą z niego korzystać wszyscy mieszkańcy. Uważamy, że nasz projekt dla naszych dzieci jest niezwykle potrzebny i najważniejszy.

Zadanie małe to zdobycie środków na opracowanie dokumentacji projektowej na budowę fontanny w Parku Chopina. Dzięki fontannie park zyska na swojej  atrakcyjności.  W upalne dni będzie miłym miejscem odpoczynku zarówno dla starszych jak i dzieci.

Prosimy   Państwa o wsparcie poprzez wzięcie udziału w głosowaniu – wypełniając prawidłowo załączone ankiety  do 30 października 2018r.

ZADANIE DUŻE – 6.

ZADANIE MAŁE – 8.