Dzisiaj jest: 17 listopada 2018    |    Imieniny obchodzą: Waleria, Salomea, Grzegorz

Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca

16 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji co roku w połowie października przystąpiliśmy do bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób. Naszym celem było wspólne promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy. W 2017 roku w akcji wzięło 85 100 uczestników.

Bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą liczbę osób odbyło się 16.10.2018 od godziny 12:00 do godziny 12:30.

Tutaj można śledzić nasze działania na facebook

Mamy już materiał filmowy.Przesłaliśmy do WOŚP formularz potwierdzający liczbę fantomów oraz liczbę osób biorących udział w biciu rekordu. Dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom i innym pracownikom szkoły, ratownikom i dzieciom  za udział w akcji. Do zobaczenia za rok.