Dzisiaj jest: 11 grudnia 2018    |    Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

Europejski Tydzień Sportu

W poniedziałek 24 września 2018 w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu w świebodzińskiej DWÓJCE odbył się turniej piłki ręcznej chłopców i dziewcząt szkól podstawowych. Uczniowie rywalizowali w kategoriach klas czwartych, piątych i szóstych. Z zaproszenia skorzystały szkoły podstawowe: Jedynka, Szóstka, Siódemka i oczywiście gospodarze. Turniej został zaplanowany na zewnętrznych obiektach otwartych, jednak pogoda pokrzyżowała plany i grupy przeniosły się na sale sportowe Dwójki i LO. Rewelacyjnie zaprezentowała się reprezentacja Siódemki, która w klasach piątych i szóstych, w kategorii chłopców i dziewcząt wygrała swoje mecze. W grupie czwartoklasistów klasę pokazali uczniowie Jedynki. Gospodarze jak zwykle uprzejmi i gościnni zajęli dalsze miejsca:))

Zawody trwały przez 5 godzin, uczestniczyło ok. 120 zawodników. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale.