Dzisiaj jest: 11 grudnia 2018    |    Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

28 września obchodziliśmy w naszej szkole VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to międzynarodowa akcja, która ma na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długich wakacjach, a także uświadomienie, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym.

Znajomość tabliczki mnożenia sprawdzały komisje w skład, których wchodziło po jednym uczniu z klasy IV, VI i VI, byli to najlepsi znawcy tabliczko mnożenia w klasach.

Znajomość tabliczki mnożenia była sprawdzona we wszystkich klasach III – IV. Tytuł EKSPERTA  TABLICZKI MNOŻENIA zdobyło ponad 180 uczniów. Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach i dorosłych wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć do rywalizacji.

Organizatorem Głównym jest Wydawnictwo Karty Grabowskiego ze Szczecinka.

Wszystkim gratulujemy wiedzy i odwagi !