Dzisiaj jest: 11 grudnia 2018    |    Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

Mecz na stadionie Polska - Szkocja

W środę 19 września 2018 uczniowie świebodzińskiej DWÓJKI uczestniczyli w towarzyskim spotkaniu reprezentacji Polski i Szkocji drużyn młodzieżowych U-17 w piłce nożnej kobiet. Mecz odbył się na stadionie miejskim w Świebodzinie o godzinie 16.00.

Ubrani w narodowe stroje z biało-czerwonymi emblematami pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego, około 200-osobowa sportowa grupa miłośników piłki nożnej przemieszczała się głównymi ulicami miasta, ażeby dopingować kadrę narodową siedemnastoletnich piłkarek. Za gorące kibicowanie burmistrz miasta wraz z prezesem lubuskim PZPN wręczyli reprezentantom szkół podstawowych pamiątkowe piłki, za które składamy podziękowanie. Mecz zakończył się remisem 1:1.