Szkoła Podstawowa nr 2

im. Fryderyka Chopina w Świebodzinie

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Dzisiaj jest: 20 stycznia 2019    |    Imieniny obchodzą: Fabian, Sebastian

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego!

   4 września o godz. 9.00 na boisku licznie zgromadzili się uczniowie naszej szkoły i ich rodzice. Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 przebiegała zgodnie z ceremoniałem szkoły.  Pan dyrektor Marian Wieczorek, przewodniczący Rady Rodziców i  przewodniczący Samorządu Uczniowskiego życzyli wszystkim, by był  to rok pełen sukcesów i niezapomnianych wydarzeń.

    W tym roku w naszej szkole uczy się 507 dzieci, w tym 65 pierwszoklasistów. Od tego roku klasy piąte mają nowe przedmioty nauczania biologię i geografię.

Wszystkim, dla których to jest pierwszy rok w „dwójce” życzymy powodzenia.

Szczęśliwego nowego roku szkolnego!