Sadzimy nasze Pola Nadziei

Tradycyjnie na przełomie września i października Samorząd Uczniowski rozpoczął sprzedaż żonkilowych cebulek. Celem akcji zawsze jest pozyskanie pieniędzy na hospicjum.

Wspieramy zielonogórskie hospicjum stacjonarne i działające także w Świebodzinie hospicjum domowe.  Sprzedaliśmy 800 cebulek! Wiosną większość z nich zakwitnie w przydomowych ogródkach, ale 124 cebulki posadzili najmłodsi uczniowie na skwerku przy sali gimnastycznej.

Czy zakwitną także nasze szkolne Pola Nadziei? To w dużej mierze zależy od tego, czy uczniowie przestaną biegać pomiędzy rosnącymi tam iglakami. Naprawdę byłoby miło patrzeć na piękne żonkile i myśleć o tym, że pomogliśmy chorym.

Dziękujemy wszystkim, którzy kupili choć jedną cebulkę.