Zajęcia edukacyjno-integracyjne w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

3 października 2017 r. klasa 3e wybrała się do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, gdzie wraz z tamtejszą klasą edukacji wczesnoszkolnej wzięła udział w zajęciach edukacyjno-integracyjnych z okazji Światowego Dnia Zwierząt, zorganizowanych przez panią Małgorzatę Hładką. Uczniowie mieli szansę wspólnie nauczyć się rozpoznawać różne zwierzęta i środowiska w których one żyją, a praca plastyczna wykonywana w grupach sprawiła im wiele radości i przyjemności. Dzieci miały szansę nawiązać ze sobą kontakt, wymienić się doświadczeniami i bawiąc się nauczyć nowych rzeczy. Pomogły im w tym zajęcia integracyjne i zabawy ruchowe przy muzyce. Zadowolone dzieci deklarowały kolejne spotkanie na wspólnych zajęciach.

Marta Łobażewicz