Szkoła Podstawowa nr 2

im. Fryderyka Chopina w Świebodzinie

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Dzisiaj jest: 16 lutego 2019    |    Imieniny obchodzą: Danuta, Juliana, Daniel

Witaj szkoło!

   4 września o godz. 9.00 na boisku licznie zgromadzili się uczniowie naszej szkoły i ich rodzice. Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 przebiegała zgodnie z ceremoniałem szkoły.  Pan dyrektor Marian Wieczorek i  przewodniczący Samorządu Uczniowskiego  Adam Urbanowicz życzyli wszystkim, by był  to rok pełen sukcesów i niezapomnianych wydarzeń.

    W tym roku w naszej szkole uczy się 575 dzieci, w tym 15 zerówkowiczów  i  60 pierwszoklasistów. Do kadry nauczycielskiej dołączyły panie Krystyna Samociak – wychowawca  świetlicy szkolnej i Karolina Wachowska – wychowanie przedszkolne (zerówka).

  Wszystkim, dla których to jest pierwszy rok w „dwójce” życzymy powodzenia.

Szczęśliwego nowego roku szkolnego!