Szkoła Podstawowa nr 2

im. Fryderyka Chopina w Świebodzinie

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Dzisiaj jest: 17 listopada 2018    |    Imieniny obchodzą: Waleria, Salomea, Grzegorz

Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

   Dnia 9 maja 2018r. w Szkole Podstawowej Nr 2 w Świebodzinie odbyły się Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wystartowały w nich 3 zespoły gimnazjów oraz 6 zespołów szkół podstawowych (Dąbrówka Wlkp., Kosieczyn, Zbąszynek oraz SP nr 2, 6, 7 Świebodzin).

   Uczestnicy musieli zaliczyć  4 konkurencje  tj: test wiedzy i skrzyżowań,  rowerowy tor przeszkód,  miasteczko ruchu drogowego oraz pierwszą pomoc przedmedyczną.
W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Pomnika Rodła w Dąbrówce Wielkopolskiej opiekun Edward Utrata w składzie:


Dawid Mirek
Karolina Łochowicz
Zofia Kowalska


     Najlepszym zawodnikiem w kategorii szkół podstawowych okazała się Karolina Łochowicz ze Szkoły Podstawowej im. Pomnika Rodła w Dąbrówce Wielkopolskiej.
W kategorii gimnazjów pierwsze miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi im. Polskich Olimpijczyków w  Zbąszynku  opiekun Jarosław Prążyński w składzie:
Marcin Kociołek
Łukasz Spychała
Julia Lemańska


Najlepszym zawodnikiem w kategorii gimnazjów okazał się Marcin Kociołek z tej samej szkoły

ęłęóDnia 9 maja 2018r. w Szkole Podstawowej Nr 2 w Świebodzinie odbyły się Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wystartowały w nich 3 zespoły gimnazjów oraz 6 zespołów szkół podstawowych (Dąbrówka Wlkp., Kosieczyn, Zbąszynek oraz SP nr 2, 6, 7 Świebodzin).

ęłęóęłęóęłęóęłęóUczestnicy musieli zaliczyć  4 konkurencje  tj: test wiedzy i skrzyżowań,  rowerowy tor przeszkód,  miasteczko ruchu drogowego oraz pierwszą pomoc przedmedyczną.

W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Pomnika Rodła w Dąbrówce Wielkopolskiej opiekun Edward Utrata w składzie:

Dawid Mirek

Karolina Łochowicz

Zofia Kowalska

         Najlepszym zawodnikiem w kategorii szkół podstawowych okazała się Karolina Łochowicz ze Szkoły Podstawowej im. Pomnika Rodła w Dąbrówce Wielkopolskiej.

W kategorii gimnazjów pierwsze miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi im. Polskich Olimpijczyków w  Zbąszynku  opiekun Jarosław Prążyński w składzie:

Marcin Kociołek

Łukasz Spychała

Julia Lemańska

Najlepszym zawodnikiem w kategorii gimnazjów okazał się Marcin Kociołek z tej samej szkoły